Ronse (2021-2022)

te sportcomplex ‘t Rosco (Leuzeseseteenweg 241 9600 Ronse)

Donderdag

18u00 – 19u00

Aerobic senioren

19u00 – 20u00

Tapdans klas (intermediate niveau)

Zaterdag

8u30 – 9u30

Pré-klas A/B (basis modern+klassiek) (4j. -6j.)

9u30 – 10u30

Avancé niveau + tieners 2 klassiek ballet (+14j)

10u30 – 11u30

Avancé niveau + tieners 2 moderne dans (+14j.)

11u30 – 12u00

Pointes (+14j)

12u00 – 13u00

Tieners 1 + graad 3/4 klassiek ballet (11j.- 13j.)

13u00 – 14u00

Tieners 1 + graad 3/4 moderne dans (11j.- 13j.)

14u00 – 15u00

Graad 1/2 klassiek ballet (7j.- 10j.)

15u00 – 16u00

Graad 1/2 moderne dans (7j.- 10j.)

16u00 – 18u00

Pro Klas (klassiek ballet, moderne & hedendaagse dans) (+16j.)

18u00 – 19u00

Huwelijksdans

19u00 – 20u00

Huwelijksdans

Brakel (2021-2022)

te KTA Brakel- ingang via Wielendaalstraat- Brakel

Maandag

17u30 – 18u30

Graad 2 klassiek ballet (7j.-10j.)

18u30 – 19u30

Graad 2 moderne dans (7j.-10j.)

Dinsdag

17u00 – 18u00

Pré-klas A/B (basis klassiek+modern)

18u15 – 19u15

Toestelturnen en Gymnastiek niveau 1 (1ste-3de leerjaar)

19u15 – 20u15

Toestelturnen en Gymnastiek niveau 2 (4ste-6de leerjaar)

Zaterdag

9u00 – 10u00

Toestelturnen en Gymnastiek (kleuterklas)

De Pinte (2021-2022)

te GVB Potloodjes school- Baron de Gieylaan 25- 9680 De Pinte (ingang via Polderdreef)

Woensdag

13u30 – 14u30

Pré-klas A/B (basis klassiek+modern) (4j.-7j.)

14u30 – 15u30

Graad 1/2 klassiek ballet (8j.- 11j.)

15u30 – 16u30

Graad 1/2 moderne dans (8j.- 11j.)

18u30 – 19u30

Tieners 1 + Graad 3/4 moderne dans (+12j.)

19u30 – 20u30

Tieners 1 + Graad 3/4 klassieke dans (+12j.)

20u30 – 21u00

Pointes (+12j.)

21u00 – 22u00

Volwassenen gevorderden

Oudenaarde

te Sportcomplex Rode Los (Rode los 1A 9700 Oudenaarde)

Maandag (Danszaal)

20u00 – 22u00

Huwelijksdans

Dinsdag (Danszaal)

18u15 – 19u15

Commercial hiphop niveau 1 (6j. -10j.)

19u30 – 20u30

Powerdance (open level)

Dinsdag (gymzaal)

18u30 – 20u00

Beloften gymnastiek

Woensdag (Danszaal)

14u45 – 15u45

Graad 3/4 modern (11j. -13j.)

15u45 – 16u45

Graad 3/4 klassiek (11j. -13j.)

16u45 – 17u45

Pré-ballet A/B (basis klassiek+modern) (4j.- 7j.)

18u00 – 19u00

commercial hiphop (niveau 2) (11j- 14j)

19u00 – 20u00

volwassenen klassiek

Donderdag (turnzaal)

18u30 – 19u30

Hedendaags/neo-klassiek Niveau 1 (7j.- 10j.)

19u30 – 20u30

Hedendaags/neo-klassiek Niveau 2 (10j.- 15j.)

20u30 – 21u30

Hedendaags/neo-klassiek Niveau 3 (16j.+)

Vrijdag (Danszaal)

16u15 – 17u15

Pré-klas B (basis klassiek + modern) (6j.- 7j.)

17u15 – 17u30

pointes basis

17u30 – 18u30

Tieners klassiek niveau 1/2

18u30 – 19u30

Tieners moderne dans  niveau 1/2

19u30 – 20u30

Commercial hiphop (nieveau 3)

20u30 – 21u00

Powerdance

21u00 – 22u15

Avancé tieners + Pro-klas (klassiek + hedendaags)

Zaterdag (Danszaal)

11u00 – 12u00

Pré-klas A (basis klassiek + modern) (4j.- 5j.)

12u00 – 13u00

Pré-klas B (basis klassiek + modern) (6j.-7j.)

13u00 – 14u00

Graad 1/2 klassiek ballet (8j.- 10j.)

14u00 – 15u00

Graad 1/2 moderne dans (8j.- 10j)

Zaterdag (Turnzaal)

14u30 – 15u15

Toestelturnen en gymnastiek (kleuters)

15u15 – 16u15

Toestelturnen en gymnastiek niveau 1 (1ste- 3de leerjaar)

16u15 – 17u15

Toestelturnen en gymnastiek niveau 2 (4de leerjaar- 1ste middelbaar)

Zondag

10u00 – 12u00

Competitie klas in danszaal (dezelfde werking met niveau-stromen als schooljaar 2020-2021) uitzonderlijk tot 13u00

17u00 – 18u30

Project klas (9 zondagen per schooljaar) voor pro-klas ; gymnastiek en toestelturnen

Maarkedal - Etikhove

te GVB Etikhove (Etikhoveplein 16  9680 Maarkedal/Etikhove)

Zaterdag

09u00 – 10u00

Pré-klas A/B (basis klassiek + modern) (4j.- 7j.)

Waregem

te balletzaal De Happy (Bergstraat 41 8790 Waregem)

Zaterdag

09u00 – 10u00

Pré-klas A (basis klassiek + modern) (4j.- 5j.)

10u00 – 11u00

Pré-klas B (basis klassiek + modern (6j.- 7j.)

11u00 – 12u00

Graad 1/2 moderne dans (8j.- 11j.)

12u00 – 13u00

Graad 1/2 klassiek ballet (8j.- 11j.)

13u00 – 14u00

Commercial hiphop beginners (9j. – 14j.)

14u00 – 15u00

Graad 3/4 moderne dans (+13j.)

Oosterzele

Woensdag te Erfgoedhuis de Ganck

Woensdag

13u30 – 15u00

Kunstacademie 4de – 6de leerjaar

15u00 – 16u30

Kunstacademie kleuters

16u30 – 18u00

Kunstacademie 1ste – 3de leerjaar

18u00 – 19u30

Kunstacademie Middelbaar

19u30 – 21u00

Kunstacademie Volwassenen

Donderdag te Sporthal de Kluize – sportstraat 1 – Oosterzele

Donderdag

16u30 – 17u30

Graad 1/2 klassiek ballet (8j.- 11j.)

17u30 – 18u30

Graad 1/2 moderne dans (8j.- 11j.)

Kruisem

te Sporthal Kruishoutem (Woestijnestraat 13 Kruishoutem)

Maandag

17u00 – 19u00

Toestelturnen & ritmische gymnastiek (4de- 5de leerjaar)

Dinsdag

17u00 – 19u00

Toestelturnen & ritmische gymnastiek (1ste- 3de leerjaar)

Donderdag

17u00 – 19u00

Toestelturnen & ritmische gymnastiek (6de leerjaar + middelbaar)

Zaterdag

8u45 – 9u45

Toestelturnen en gymnastiek kleuters

9u45 – 10u30

Peuterturnen met mama of papa

Zulte

te Sporthal Zulte (Waalstraat 118 – 9870 Zulte)

Woensdag

15u15 – 16u15*

Toestelturnen &  gymnastiek niveau 1 (1ste- 3de leerjaar)

16u15 – 17u15*

Toestelturnen &  gymnastiek niveau 2 (4de- 6de leerjaar)

Zaterdag

10u15- 11u15*

Toestelturnen &  gymnastiek Kleuters

11u15 – 12u15*

Toestelturnen &  gymnastiek (1ste – 3de leerjaar/ 4de-6de leerjaar)

*uren kunnen nog licht wijzigen

Gent

te Land van Waaslaan 78 – 9000 Gent  (9 min. fietsen van Gent Centrum) 

Woensdag

20u15 – 22u15

Studio Minne op kot

*uren kunnen nog licht wijzigen