Ronse

te sporthal ‘t Rosco (Leuzeseseteenweg 241 9600 Ronse)

Donderdag

17u30 – 18u30

Pré-klas A (basis modern+klassiek)

18u30 – 19u30

Tapdans klas

Zaterdag

9u00 – 10u00

Pré-klas A (basis modern+klassiek)

10u00 – 11u00

Pré-klas B (basis modern+klassiek)

11u00 – 12u00

Graad 3/4 klassiek

12u00 – 13u00

Graad 3/4 modern

13u00 – 14u00

Graad 1/2 klassiek ballet

14u00 – 15u00

Graad 1/2 moderne dans

15u00 – 16u00

Tieners niveau 2 klassiek

16u00 – 17u00

Tieners niveau 2 hedendaags

17u00 – 20u00

PRO-klas

Brakel

te Danszaal lagere school Atheneum (Kasteelstraat 36- 9660 Brakel, ingang via de parking in de Wielendaalstraat)

Maandag

17u30 – 18u30

Graad 1/2 klassiek ballet

18u30 – 19u30

Graad 1/2 moderne dans

Dinsdag

17u00 – 18u00

Pré-klas A/B (basis klassiek + modern)

Graad 3/4

Aansluiten bij Graad 3/4 of Tieners Ronse of Oudenaarde

De Pinte

te VBS de potloodschool (Baron De Gieylaan 25 9840 De Pinte, ingang via de parking in de Polderdreef)

Woensdag

13u40 – 14u15

Kleuterdans en pré-ballet A (3 j.-4,5j.)

14u15 – 15u15

Pré-klas A/B (basis klassiek+modern), vanaf 5j

15u15 – 16u15

Graad 1 klassiek ballet

16u15 – 17u15

Graad 1/2 moderne dans

17u15 – 18u15

Graad 2/3 klassiek ballet (8 j.- 10 j.)

18u15 – 19u15

Tienerklas

19u15 – 20u15

Tienerklas

20u15 – 20u45

Pointes basis (+ 12 j.)

20u45 – 21u45

Volwassenen gevorderden

Oudenaarde

te Sporthal Rode Los (Rode los 1A 9700 Oudenaarde)

Dinsdag

19u30 – 20u30

Volwassenen modern jazz

Woensdag

14u30 – 15u30

Graad 3/4 modern

15u30 – 16u30

Graad 3/4 klassiek

16u30 – 17u00

Pointes

17u00 – 18u00

Pré-ballet A

18u00 – 19u00

Commercial & hip hop tieners

19u00 – 20u00

BBB & Fatburning

20u00 – 21u00

Volwassenen klassiek

Donderdag

18u30 – 19u30

Hedendaags/neo-klassiek Niveau 1

19u30 – 20u30

Hedendaags/neo-klassiek Niveau 2/3

20u30 – 21u30

Hedendaags/neo-klassiek Niveau 4

Vrijdag

16u45 – 17u45

Pré-ballet

17u45 – 18u45

Tieners 1 klassiek

18u45 – 19u45

Tieners 1 modern

19u45 – 20u15

Pointes

20u15 – 21u45

Avancé – Pro-klas repertoire en choreografie

Zaterdag (Danszaal)

11u00 – 12u00

Pré-klas A

12u00 – 13u00

Pré-klas B

13u00 – 14u00

Graad 1/2 klassiek

14u00 – 15u00

Graad 1/2 modern

Zaterdag (Gymzaal)

14u00 – 15u00

Kleuterturnen (2de en 3de kleuterklas)

15u00 – 16u00

Basis gymnastiek (1ste ,2de en 3de leerjaar)

16u00 – 17u00

Gymnastiek (4de ,5de en 6de leerjaar)

Zondag

10u00 – 13u00

Competitie klas (om de 2 weken)

17u00 – 20u00

Project klas

Maarkedal - Etikhove

te GVB Etikhove (Etikhoveplein 16  9680 Maarkedal/Etikhove)

Zaterdag

09u00 – 10u00

Pré-klas A

10u00 – 11u00

Pré-klas B

11u15 – 12u15

Graad 2 klassiek ballet

12u15 – 13u15

Graad 2 moderne dans

Waregem

te Sportcenter De Happy (Bergstraat 41 8790 Waregem)

Zaterdag

09u00 – 10u00

Pré-klas A

10u00 – 11u00

Pré-klas B

11u00 – 12u00

Graad 1/2 klassiek ballet

12u00 – 13u00

Graad 1/2 moderne dans

13u00 – 14u00

Graad 3/4 klassiek ballet + pointes

14u00 – 15u00

Graad 3/4 moderne dans

Oosterzele

te Sporthal De Kluize (sportstraat 5 9860 Oosterzele)

Maandag

16u30 – 17u30

Pré-klas (4jaar -6 jaar)

Dinsdag

17u00 – 18u00

graad 3/4 Klassiek Ballet (10 jaar – 12 jaar)

18u00 – 19u00

graad 3/4 Modern Jazz (10 jaar – 12 jaar)

Donderdag

16u30 – 17u30

graad 1/2 Klassiek Ballet (7 jaar – 9 jaar)

17u30 – 18u30

graad 1/2 Modern Jazz (7 jaar – 9 jaar)